God familievilla med spændende muligheder i Seest.
KOM TIL ÅBENT HUS PÅ SØNDAG OG GØR EN GOD SOMMER HANDEL :-)
Ejendommen byder på 149 m2 med gode værelser, børneafdeling samt en dejlig stue og pejsestue med gulvvarme, havestue og udgang til haven.
Indrettet med: Stort praktisk bryggers med masser af skabsplads. Fint badeværelse med bruseniche og gulvvarme. Køkkenet er funktionelt indrettet og med en praktisk spisekrog og udgang til haven. Der er mulighed for at åbne op til stuen. Stort soveværelse med skabe.
Den sydvestvendte have er perfekt til familien med børn. Terrassen ligger godt i solen, endvidere garage til bilen
Kvarteret byder på et grønt område samt stisystemer. I er tæt på naturen, og I får nem adgang til Kolding Centrum og indkøbsmuligheder. Der er skole, børnehaver og fritidsaktiviteter i kort afstand.